Noteikumi

1. Vispārējo pārdošanas nosacījumu darbība
1.1 Vispārējie pārdošanas nosacījumi darbojas starp pircēju (tālāk tekstā Klients), interneta veikalā Bonaselect.lv un interneta veikala Bonaselect.lv īpašnieku Stanlex SIA (turpmāk tekstā Bonaselect.lv), lai noteiktu pirkšanas un pārdošanas kārtību un noteikumus, kā arī palīdzētu risināt jautājumus, kas saistīti ar abu pušu tiesiskajām saistībām.
1.2 Iepirkšanās kārtību interneta veikalā Bonaselect.lv nosaka Rīgā 2014.gada 20.maijā (prot. Nr.29 5.§) LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" ar grozījumiem, kas izsludināti līdz 2005. gada 15. martam, kā arī Patērētāju tiesību aizsardzības likums.
1.3 Interneta veikalā Bonaselect.lv piedāvātam preču bildēm * un cenām ir informatīvs raksturs. Prece var atšķirties no attēla. Uz attēla var būt detaļas, kuras neietilpst preces komplektācijā. Preces aprakstam ir informatīva nozīme, parametros un komplektācijās var būt ražotāja izmaiņas vai modifikācija. Bonaselect.lv sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskās saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Bonaselect.lv patur vienpusīgas tiesības jebkurā brīdī veikt izmaiņas vispārējos pārdošanas nosacījumos un piedāvājamo preču cenrādī. Izmaiņas un papildinājumi cenrādī un nosacījumos stājas spēkā no brīža, kad tie tiek publicēti mājas lapā Bonaselect.lv. Uz pasūtījumiem, kas ir noformēti pirms izmaiņas stājās spēkā, attiecas tie nosacījumi, kas darbojās pasūtījuma veikšanas brīdī.
1.4 Bonaselect.lv un Klients vēlas veikt pārdošanu un pirkšanu izmantojot interneta veikalu Bonaselect.lv pamatojoties uz vispārējiem pārdošanas nosacījumiem, kas ir ietverti šajā dokumentā. Veicot pasūtījumu un priekšapmaksu interneta veikalā Bonaselect.lv, Klients apstiprina, ka ir iepazinies ar noteikumiem un piekrīt tiem.
1.5 Pirkšanas un pārdošanas līgums stājas spēkā tikai pēc priekšapmaksas iemaksas. Apmaksa ir veicama 7 dienu laikā no rēķina izrakstīšanas brīža.
1.6 Pasūtot lielgabarīta preces, Klientam ir jāņem vērā dzīvojamas vietas plāna īpatnības.
1.7 Kamēr Klients nav pilnībā norēķinājies ar Bonaselect.lv, īpašuma tiesības uz precēm pieder Bonaselect.lv.

*Dažas fotogrāfijas un shēmas nes informatīvo raksturu kā arī monitoru izšķirtspēja var atšķirties. Attēlotas krāsas var atšķirties no faktiskajām krāsām. Norādītie izmēri var atšķirties no faktiskajiem +/- 5%. Ieteicam iepriekš iepazīties ar izgatavošanas materiāliem Bonaselect.lv birojā.

2. Bonaselect.lv cenrādis
2.1 Cenas pārdodamajām precēm interneta veikalā Bonaselect.lv norādītas EUR bez piegādes, uznešanas un mēbeļu montāžas izdevumiem, un ietver pievienotās vērtības nodokli PVN 21%.
2.2 Bonaselect.lv patur sev tiesības veikt izmaiņas cenrādī. Ja Klients veicis pasūtījumu pirms cenas izmaiņas ir stājušās spēkā, tad precei ir spēkā cena, kas ir norādīta uz rēķina pasūtījuma reģistrācijas brīdī, pie nosacījuma, ka minētais pasūtījums netika anulēts iemeslu dēļ, kas norādīti punktā 5.

3. Pasūtītās preces un piegādes apmaksa
3.1 Preces un piegādes apmaksa ir veicama:
- ar bankas pārskaitījumu;
- ar bankas karti online;
- ar bankas karti Bonaselect.lv birojā;
- ar skaidru naudu Bonaselect.lv birojā;
- jebkurā Klientam ērti pieejamā bankas filiālē;
3.2 Ja Klients ir apmaksājis daļu no pasūtījuma kopējās vērtības, tad otrā apmaksas daļa ir jāveic ne vēlāk kā 1 dienu pirms ieplānotas preces piegādes Klientam.
3.3 Pēc avansa maksas ieskaitīšanas Bonaselect.lv norēķinu kontā, pasūtījums tiek nodots ražošanā un pasūtījuma atcelšanas gadījumā no Klienta puses, avansa rēķina summa par pasūtītām precēm un piegādi netiek atgriezta.
3.4 Rēķina otrā daļa tiek nosūtīta Klientam uz e-pastu kad pasūtījums ir nonācis noliktavā.                                                     

Pasūtījuma nodošana ražošanā tiek realizēta tikai pēc priekšapmaksas saņemšanas!


SMS: Nosūtīts avansa rēķins

Avansa reķins

SMS: Saņemta avansa rēķina apmaksa

Nodošana ražošanā

Piegāde uz noliktavu Rīgā
Sniķeres 29 k2, Rīga, LV-1067

SMS: Pasūtījums piegādāts noliktavā

Pēcapmaksas reķins

SMS: Saņemta pavadzīmes apmaksa

Preces saņemšana
4. Preces piegāde un nodošana
4.1 Katras preces aprakstā ir norādīts tai atbilstošais piegādes termiņš. Piegādes termiņš var mainīties, sakarā ar svētku svinībām un ikgadējiem plānotiem ražotnes atvaļinājumiem, kā arī tādā gadījumā, ja ražotājs mums paziņo par ražošanas plāna pārtraukumu. Bonaselect.lv ir norādījis maksimālos piegādes termiņus. Piegādes termiņā notiek preces ražošana, pasūtījuma komplektācija, preces piegāde Latvijā Bonaselect.lv noliktavā. Par pasūtījuma kārtējo statusu iespējams uzzināt izmantojot īpašu formu internetveikala galvenajā lapā.
4.2 Prece tiek nodota Klientam uz pavaddokumentu pamata. Saņemot preci, lūdzam pārbaudīt, vai iepakojums nav bojāts (slapjš, noskrāpēts, pārplēsts vai citādi ārēji bojāts). Ja iepakojums ir bojāts, saņēmējam tas ir jāatzīmē sūtījuma pieņemšanas-nodošanas aktā. Ja dokuments tiek parakstīts bez piebildes, tiek pieņemts, ka sūtījums ir nodots bez bojājumiem. Preci bojātā iesaiņojumā (gadījumā, ja redzams, ka zem iesaiņojuma prece ir bojāta vai ir šaubas par to) ieteicam atgriezt pasūtījumu atpakaļ kurjeram un par šo problēmu paziņot uz elektroniskā pasta adresi [email protected]
4.3 Kad pasūtījums ir nonācis noliktavā, Pasūtītājam uz e-pastu atnāk otra rēķina daļa un viņam ir trīs dienas uz rēķina apmaksu un preces saņemšanu vai piegādes saskaņošanu. Preču uzglabāšanas izmaksas noliktavā pēc trim dienām ir 1,50 EUR (neskaitot PVN) par vienu pasūtījuma vienību diennaktī. Apmaksāt glabāšanas pakalpojumu ir iespējams arī preces saņemšanas brīdī.
4.4 Atbraucot uz noliktavu, pēc pasūtījuma, lūgums nenākt iekšā (noliktavā), bet zvanīt pēc telefona numura +371 27501405 un nosaukt pasūtītāja datus. Pēc zvana, prece tiks izvesta ārā un oriģinālie dokumenti tiks izsniegti parakstam.

Piegāde

Noliktavas adrese
Sniķeres 29 k2 (Iļģuciems Unistock, AS) Rīga, LV-1067
GPS: 56.970178, 24.035710
Noliktavas darba laiks
I - V 09:00 - 16:00

Bonaselect.lv noliktāvā var ērti nokļut ar sabiedrisko transportu
Autobusi 39 224
Pietura: Virbu iela
Transporta laika grafiki

Precizēt piegādes cenu noteiktam pasūtījumam Klients var pa e-pasta adresi [email protected]

Krāsa  Rajons  Piegādes cena Rīgā
  Iļģuciems, Imanta, Spilve  € 9,00
  Āgenskalns, Bolderāja, Brasa, Centrs, Čiekurkalns, Dārziņi, Grīziņkalns, Jaunciems, Jugla, Katlakalns, Ķengarags,  Ķīpsala, Kundziņsala, Maskavas priekšpilsēta, Mežaparks, Mežciems, Rumbula, Sarkandaugava, Pļavnieki, Purvciems, Teika, Torņakalns, Zolitūde, Ziepniekkalns,  Babīte, Piņķi,  Jūrmala (tuvākā), Mārupe, Skulte  € 19,00
  Dreiliņi, Mangaļsala, Vecmīlgrāvis, Jaunmārupe, Jūrmala (tālākā), Salaspils, Baloži, Ķekava, Vecāķi, Ulbroka  € 29,00
   Visa Latvijā  € 35,00
     
  Mēbeles montāža  € 15,00/stundā
  Ienešana   Cena pēc pieprasījuma

Cenas ir norādītas bez PVN
Cenām ir informatīvais raksturs.

 

Vai izvēlieties citu kurjeru:


Piegāde pa Rīgu

Latvija, Rīga € 22.99

Piegāde pa Latviju

Latvija € 47.19
Latvija, Rīgas rajons € 35.09

Cenas ir norādītas ar PVN.

 Pirmdiena Rīga - Aizpute - Auce - Bauska - Brocēni - Dobele - Durbe - Grobiņa - Iecava - Jaunpils - Jelgava - Kalnciems - Liepāja - Nīca - Ozolnieki - Pāvilosta - Priekule - Rucava - Rundāle - Saldus - Skrunda - Tērvete - Vaiņode - Vecumnieki - Alsunga - Dundaga - Engure - Ēdole - Jūrkalne - Kandava - Kolka - Kuldīga - Mērsrags - Piltene - Roja - Sabile - Stende - Talsi - Tukums - Ugāle - Valdemārpils - Ventspils
  Otrdiena Rīga - Aglona - Aknīste - Baldone - Dagda - Daugavpils - Ilūkste - Krāslava - Līvāni - Nereta - Preiļi - Riebiņi - Subate - Varkava - Viesīte - Aizkraukle - Baltinava - Cesvaine - Cibla - Ērgļi - Jaunjelgava - Jēkabpils - Kārsava - Koknese - Krustpils - Ķegums - Lielvārde - Lubāna - Ludza - Madona - Ogre - Pļaviņas - Rēzekne - Sala - Skrīveri - Varakļāni - Viļani - Zilupe
 Trešdiena Rīga - Alsunga - Dundaga - Engure - Ēdole - Jūrkalne - Kandava - Kolka - Kuldīga - Mērsrags - Piltene - Roja - Sabile - Stende - Talsi - Tukums - Ugāle - Valdemārpils - Ventspils - Alūksne - Amata - Ape - Burtnieki - Balvi - Beverīna - Cēsis - Gulbene - Inčukalns - Jaunpiebalga - Kocēni - Krimūlda - Limbaži - Līgatne - Mazsalaca - Mālpils - Naukšēni - Pārgauja - Priekuļi - Rauna - Ropaži - Rugāji - Rūjiena - Salacgrīva - Saulkrasti - Seda - Sēja - Sigulda - Smiltene - Staicele - Strenči - Valka - Valmiera - Vecpiebalga - Viļaka
 Ceturdiena RīgaAizkraukle - Baltinava - Cesvaine - Cibla - Ērgļi - Jaunjelgava - Jēkabpils - Kārsava - Koknese - Krustpils - Ķegums - Lielvārde - Lubāna - Ludza - Madona - Ogre - Pļaviņas - Rēzekne - Sala - Skrīveri - Varakļāni - Viļani - Zilupe - Aizpute - Auce - Bauska - Brocēni - Dobele - Durbe - Grobiņa - Iecava - Jaunpils - Jelgava - Kalnciems - Liepāja - Nīca - Ozolnieki - Pāvilosta - Priekule - Rucava - Rundāle - Saldus - Skrunda - Tērvete - Vaiņode - Vecumnieki
 Piektdiena RīgaAlūksne - Amata - Ape - Burtnieki - Balvi - Beverīna - Cēsis - Gulbene - Inčukalns - Jaunpiebalga - Kocēni - Krimūlda - Limbaži - Līgatne - Mazsalaca - Mālpils - Naukšēni - Pārgauja - Priekuļi - Rauna - Ropaži - Rugāji - Rūjiena - Salacgrīva - Saulkrasti - Seda - Sēja - Sigulda - Smiltene - Staicele - Strenči - Valka - Valmiera - Vecpiebalga - Viļaka - Aglona - Aknīste - Baldone - Dagda - Daugavpils - Ilūkste - Krāslava - Līvāni - Nereta - Preiļi - Riebiņi - Subate - Varkava - Viesīte
 

Vai izvēlieties citu kurjeru:

Piegādi uz Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu veic pircējs


Noderīga informācija

Precizēt piegādes cenu noteiktam pasūtījumam Klients var pa e-pasta adresi [email protected]

Piedāvāta piegādes cena attiecas tikai uz norādīto pieprasījumā preču sarakstu

Piegāde līdz mājas durvīm

Pasūtījuma piegādes īstenošana


Saņemta pavadzīmes apmaksa

Tiek nodota informācija kurjeriem

Kurjeri sazinās ar klientu


Kurjers un klients sarunā ērtu piegādes dienu un laiku

Klients saņem pasūtītās(-o) preces (-i)

Pasūtījuma ienešana


Ienešana līdz liftam
€5,-

Celšana ar liftu

Ienešana no lifta līdz durvīm
€5,-

Celšana ar krāvēju
€5/stāvs

Ienešana līdz durvīm

5. Pasūtījuma anulēšana un preces atgriešana
5.1 Bonaselect.lv patur sev tiesības anulēt pasūtījumu gadījumā, ja:
Klients nav samaksājis priekšapmaksu saskaņā ar pasūtījuma apstiprinājumu 7 dienu laikā no tā nosūtīšanas brīža.
Klients nav apmaksājis otro rēķina daļu un nav sazinājies ar Bonaselect.lv pa elektroniskā pasta adresi [email protected], lai brīdināt par maksājuma kavējumu 10 darba dienu laikā pēc otrās rēķina daļas saņemšanas. Izņēmums ir tikai gadījumā, ja starp Klientu un Bonaselect.lv tiek noformēts speciāls papildus līgums.
Ja Klients ir veicis avansa maksājumu, bet nav samaksājis visu preču vērtību vai atteicās no pasūtījuma tā izpildes laikā, iemaksātais avanss par pasūtītām precēm un piegādi netiek atgriezts.
5.2 Bonaselect.lv patur sev tiesības anulēt pasūtījumu, nenorādot iemeslus, līdz avansa maksājums tiek ieskaitīts Bonaselect.lv norēķinu kontā.
 
6. Garantija un neatbilstošas preces atgriešanas kārtība
6.1 Pirmo 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža Klients ir tiesīgs atgriezt preci, nepaskaidrojot iemeslus, izņēmot gadījumus, kas ir norādīti punktos 6.1. un 6.6. Klients ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Izmantojot pirkuma atteikuma tiesības, precei jābūt tās oriģinālā iepakojumā (ar visām ražotāja uzlīmēm) un bez montāžas pazīmēm, nelietotai un tādā stāvoklī, kā tā saņemta no Bonaselect.lv. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt, parakstīt un nosūtīt Atteikuma tiesību izmantošanas veidlapu kopā ar pirkuma apliecinoša dokumenta kopiju uz e-pastu [email protected]. Pasūtījuma piegādi uz Bonaselect.lv noliktavu veic Klients.
6.2 Klients ir tiesīgs iesniegt Bonaselect.lv pretenzijas 24 mēnešu laikā no preces saņemšanas brīža. Bonaselect.lv, kā pārdevējam, ir jānosaka defekta raksturs. Var tikt pieņemts, ka pirmo sešu mēnešu laikā konstatētie trūkumi ir bijuši jau preces iegādes brīdī (kaut arī tika atklāti vēlāk, lietošanas gaitā), izņemot gadījumu, kad Bonaselect.lv normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā organizētā ekspertīzē pierāda pretējo.
6.3 Saņemot preci, lūdzam pārbaudīt, vai iepakojums nav bojāts (slapjš, noskrāpēts, pārplēsts vai citādi ārēji bojāts). Ja iepakojums ir bojāts, saņēmējam tas ir jāatzīmē sūtījuma pieņemšanas-nodošanas aktā. Ja dokuments tiek parakstīts bez piebildes, tiek pieņemts, ka sūtījums ir nodots bez bojājumiem.
6.4 Ja tiek konstatēts ražotāja defekts, Klients ir tiesīgs pieprasīt preces remontu. Ja preces remonts nav iespējams vai tas nav lietderīgs, Klientam ir tiesības pieprasīt preces aizstāšanu. Bonaselect.lv ir tiesīgs atteikties no preces aizstāšanas un aprobežoties ar tās remontu gadījumā, ja aizstāšana, salīdzinot ar remontu, ir nesamērīgi dārga. Klients ir tiesīgs pieprasīt naudas atgriešanu tikai tādā gadījumā, ja preces aizstāšana netiktu veikta saprātīgā laika posmā.
6.5 Atklājot preces defektus, Klientam ir jārīkojas sekojoši:
Jāatrod rēķins par preces pirkumu.
Jāpaziņo par radušo problēmu brīvā formā iesniegumā, sūtot to uz elektroniskā pasta adresi [email protected]. Iesniegumā ir nepieciešams norādīt rēķina un pasūtījuma numuru. Iesniegumam pēc iespējas jāpievieno fotogrāfijas, obligāti mīkstajām mēbelēm - mēbeles aprakstu (katra produkta), korpusa mēbelēm - montāžas instrukcijā jāatzīmē detalās numurs, kurai atklājas defekts.
Ja rodas nepieciešamība pēc remonta vai ekspertīzes, Klientam pašam jāpiegādā prece uz Bonaselect.lv noliktavu oriģinālā iepakojumā.
6.6 Sakarā ar Ministru kabineta noteikumu 255 no 2014.gada 20. maijā (prot. Nr.29 5.), patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
-prece tika izgatavota pēc patērētāja individuāliem norādījumiem (audums/krāsa/komplektācija) un ir nepārprotami personalizēta;
-ir atvērts iepakojums precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;
-preces drošība, stāvoklis vai kvalitāte ir pasliktinājies Klienta vainas dēļ;
-Klients veica ar preci vai tās elementiem manipulācijas, kas nav paredzētas ražotāja instrukcijā;
-defekti radās preces izmantošanas neparedzētajiem mērķiem rezultātā;
-prece ir parādījies dabīgs nodilums izmantošanas rezultātā.
Visu jautājumu, saistīto ar defektu labošanu, risināšana aizņem līdz 40 darba dienām no iesnieguma pieņemšanas dienas.
Bonaselect.lv neatlīdzina Klienta papildu izmaksas, tādas kā piegāde un montāža, kas saistīti ar reklamācijas izskatīšanu un risināšanu. Izņēmums ir tikai gadījumā, ja starp Klientu un Bonaselect.lv tiek noformēts speciāls papildus līgums.
 

7. Pušu atbildība un Force Majeure
7.1 Bonaselect.lv ir atbildīgs par Klientu vispārējo pārdošanas nosacījumu neievērošanas gadījumu, izvērtējot katru gadījumu, un tādā kārtībā, un apmēros, kā to nosaka Latvijas Republikas likumdošana.
7.2 Klients ir atbildīgs par Bonaselect.lv vispārējo pārdošanas nosacījumu neievērošanas gadījumu, izvērtējot katru gadījumu, un tādā kārtībā, un apmēros, kā to nosaka Latvijas Republikas likumdošana.
7.3 Puses nav atbildīgas par līgumsaistību neizpildi vai nepienācīgu izpildi, ja šāda neizpilde vai nepienācīga izpilde radusies nepārvaramas varas rezultātā. Par nepārvaramu varu uzskata ugunsgrēkus, dabas katastrofas, epidēmijas, sprādzienus, citus tamlīdzīgus nepārvaramas varas izpausmes veidus, kas pusēm traucē izpildīt savas saistības. Par šādu apstākļu iestāšanos nekavējoties, rakstiski, caur elektronisko pastu, jāpaziņo otrai pusei.
7.4 Bonaselect.lv nekompensē morālo zaudējumu, kurš pēc Klienta domām var rasties sakarā ar izmaiņām piegādes termiņā, cenā un citos nosacījumos, kas ir minēti vispārējo pārdošanas nosacījumu ietvaros.
7.5 Bonaselect.lv nekompensē Klientam iespējamos izdevumus gadījumā, ja Klients ir uzņēmies saistības, kuras var nonākt pretrunā ar vispārējo pārdošanas nosacījumu galvenajiem punktiem, pret trešajām pusēm un šīs saistības tika pārkāptas.
7.6 Bonaselect.lv nekompensē Klientam neizmantotās iespējas, kas radušās sakarā ar piegādes termiņu, cenu, kā arī citu nosacījumu maiņu, kas ir saistīti ar vispārējo pārdošanas nosacījumu izmaiņām.

8. Citi nosacījumi
8.1 Bonaselect.lv tiesības un pienākumus, attiecībā uz fizisko personu datu apstrādi un aizsardzību, regulē Latvijas Republikā spēkā esošās tiesību normas, tajā skaitā Fizisko personu datu aizsardzības likums. Bonaselect.lv izmanto Klienta personiskos datus tikai pasūtījuma izpildei. Bonaselect.lv neizpauž Klienta personiskos datus, kurus Klients nodevis pasūtījuma noformēšanai, trešajām personām, izņemot gadījumus, kas paredzēti Latvijas Republikas likumos.
8.2 Bonaselect.lv patur sev tiesības informēt Klientu par jaunām precēm, pakalpojumiem un atlaižu piedāvājumiem. Klientam ir tiesības pieprasīt personisko datu pilnīgu izdzēšanu no Bonaselect.lv klientu bāzes.
8.3 Gadījumā, ja kāds vispārējo pārdošanas nosacījumu punkts nav pakļauts burtiskam tulkojumam, tad tas tiek skaidrots saskaņā ar Latvijas Republikā pastāvošo likumdošanu, ievērojot sākotnējos Bonaselect.lv un Klienta mērķus.
8.4 Strīdi un domstarpības, kas ir saistīti ar vispārējo pārdošanas nosacījumu izpildi, tiek risināti abpusēju pārrunu ceļā. Nenoregulēto strīdu vai domstarpību starp Bonaselect.lv un Klientu rašanās gadījumā, katra no pusēm ir tiesīga aizsargāt savas tiesības Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajā kārtībā.

Parakstīties uz jaunumiem
Jaunumi, atlaides, piedāvājumi
Ielāde...